Účast: Tomáš Jakubec, Martin Procházka
Účast Pustý žleb: Honza, Kajman, Selim
Účast Hluboký závrt: 2 kopáči
V sobotu jsme vypomáhali klukům z pustého žlebu na lokalitě Jarní jeskyně. Potkali jsme se po 10. hodině u jeskyně. Cílem bylo odtěžit meziskládku v jeskyni na dně původní sondy. Já jsem byl tentokrát na povrchu.
Celkem se povedlo vytěžit 71 kýblů.
Zapsal Thomas
