Účast: Tomáš Jakubec, Mojmír Petrásek
Účast Pustý žleb: Kajman
Účast individualisté: Jazz
Scházíme se v 10:00 na parkovišti u SŠ jeskyní, kde se převlékáme do overalů a vyrážíme do jeskyně. Cestou odklízíme uvolněné kameny, což nám zabere asi 2 hodinky.
Na závěr proběhla obhlídka koncových míst.
Po akci jsme se jeli občerstvit do hospůdku "U Němců" v nedalekém Ostrově.
Zapsal Thomas
