Sešli jsme se v hojném počtu.
Původně jsme měli v plánu pomoc s transportem potápěčské výbavy, ale vyšší vodní stavy tuto akci na konci bahňáčů ukončily dříve, než začala.
Proto jsme se vydali dále za exkurzní skupinou, kterou jsme dohnali u kašny. Zde jsme změřili míry na žebříky a pokračovali do bludiště. V bludišti teklo poměrně dost vody, v jednom místě jsme šli cca po kolena ve vodě. Dostali jsme se až do říceného dómu a pak vchodem č. II ven do hlavních chodeb.
Cestou zpět jsme ještě zkontrolovali konstantní přítok. Vzhledem k vyšším vodním stavům jsme museli přes zadní jezero plavat.
Zapsal Thomas
