Účast Devon: Tomáš Jakubec, Mojmír Petrásek
Účast: Lenka Frydrychová, Kristýna Fialová +1
Naši procházku jeskyní za účelem kontroly vodních stavů jsme začali kolem 10. hodiny. Prošli jsme celou bělovodskou větev až do katedrály. Vody bylo dost, museli jsme si vybírat místa, kudy projdeme, abychom si nenabrali.
Krematorium přístupné není, před třemi roky jsme měli asi velké štěstí.
Zpět jsme šli klasicky přes bludiště a pak jsme (záměrně) pokračovali východní větví až k zadnímu jezeru a kolem konstanťáku a přes bahňáče do Absolonova dómu a ven.
Ven jsme vyšli po 17. hod. už za tmy.
