Scházíme se ve 13:00 u Kance. Po drobné rozpravě bereme rukavice a transporťáky s pytli a vydáváme se na sběr odpadků podél silnice na Nové Dvory. Roj je docela široký, a tak máme poměrně brzo plné pytle
Následně čistíme od odpadků remízky v poli a poté se již vydáváme opéct špekáček k Okrouhlíku.
Na konci akce se někteří členové vydávají pozdravit pustožlebáky na boudě.
Zapsal Thomas
