01.06.2024_Nová Amatérská jeskyně

Zápisy a diskuze k proběhlým akcím

Moderátoři: Sfigi, Fos, Thomas, Mezon

01.06.2024_Nová Amatérská jeskyně

Příspěvekod Svoboda Tomáš » pon 03. čer 2024 11:26:30

Účast Devon: T. Svoboda
Účast Býčí skála: M. Neubauer
Účast Další: 9

V 10:00 se scházíme u hotelu Broušek ve Sloupu. Redukujeme se do dvou aut a vyrážíme směr jeskyně. Převlékačka u aut. V 10:30 vstupujeme do jeskyně a míříme Západním macošským koridorem do útrob jeskyně. V dómu u Dvou Velkých se občerstvujeme v místním pítku lahodnou vodou. Nejzaší místo dnešní výpravy je dóm U homole. Pak zpět zacházíme do Bludiště, kontrolujeme stav vody ve Sloupském potoce a třetím vstupem do bludiště jej opouštíme. Po cestě zpět ještě navštěvuji Šolimovu mísu, voda teče, ale je kalná. Na závěr ještě jdeme přes Bahňáče na Vývěr Punkvy (Punkva teče) a ke Konstatnímu vývěru (ten tekl víc než jsem zvyklý) a na Zadní jezero. Zde už končíme a míříme ven z jeskyně. Ven vylézáme v 14:30.

Já na závěr navštěvuji hospůdku u Němců v Ostrově a dávám klasický smažáček s hranolkama a kofolku. Kamarádi jeskyňáři nikde.

Hezká akce :)

Dnes je to pro mě taková vzpomínková akce. Určitá místa mám spojena s lidmi co se kde stalo (kde Igor Audy spadl a pak se třepal, že dostane od Jiřky kartáč - a dostal :), kde mě Fos rozšlápl brýle, kde jedné slečně zhasla karbidka a s mizejícím světlem úměrný nárůst děsu v očích :) apod.)

Tak zase příště dole v dole!

Tom
Svoboda Tomáš
 
Příspěvky: 654
Registrován: čtv 18. úno 2010 19:12:49

Zpět na Proběhlé akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron