Ve středu 14.08.2024 je v plánu potápět vzniklý sifon v místě nazývaném U Konve. Cílem akce je propotápět do Absolonova dómu a zahájit čerpání samospádem ze sifonu U konve do Bahňáčů.
Jsem domluvený s Ondrem Pavlíkem, že půjde se mnou potápět a Míša bude dělat povrchovou hlídku.
Tom
