15.08.2015 Okrouhlík - instalace žebříků a lanovky

Informace a diskuze k přístí akci

Moderátoři: Sfigi, Fos, Thomas, Mezon

15.08.2015 Okrouhlík - instalace žebříků a lanovky

Příspěvekod Svoboda Tomáš » pon 10. srp 2015 7:10:02

V sobotu je v plánu výměna lyžin za vstupem za pevné žebříky a stavba lanovky jako náhrada za ĺyžiny, které sloužili k transportu materiálu ze Sondy. Lyžiny už stářím a posledním náporem badatelů nevydrželi a než opravovat polorozpadlé a nebo tvořit další provizórium, tak jsme se rozhodli pro definitivní řešení.
Rozměry a potřebný materiál ke stavbě žebříku jsme kdysi pořídili s Víťou ještě za svobodna, kupodivu jsem to i našel, takže mám velice přesnou specifikaci co potřebujeme:)

Sraz na akci v 10:00 klasicky U Kance. Vezmu sebou centrálu a zbylý potřebný materiál včetně žebříků, spojovacího materiálu a materiálu ke stavbě lanovky. Su domluvenej s Mojmírem, že si preventivně vezme sedák, aby po odstranění lyžin, jsme tam mohli bezpečně rejdit při montáži nového žebříku.

Nezapomeňte si sebou vzít proviant na oběd včetně dostatečného množství tekutin.

Ps: chybějící kus žebříku vyrobím během týdne.

Kdo budete moct hlaste prosím svoji účast do pátku do večera. U mě předpokládám účast celé rodinky :)

Tom
Svoboda Tomáš
 
Příspěvky: 633
Registrován: čtv 18. úno 2010 19:12:49

Re: 15.08.2015 Okrouhlík - instalace žebříků a lanovky

Příspěvekod Fos » pát 14. srp 2015 20:36:33

Dorazím , v tomto horku s přihlédnutím na složení týmu není lepší volba programu.
Fos
 
Příspěvky: 786
Registrován: sob 05. zář 2009 17:15:06


Zpět na Příští akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron