27.05. - 28.05. 2022_30. narozeniny ZO ČSS 6-25 Pustý žleb

Zápisy a diskuze k proběhlým akcím

Moderátoři: Sfigi, Fos, Thomas, Mezon

27.05. - 28.05. 2022_30. narozeniny ZO ČSS 6-25 Pustý žleb

Příspěvekod Svoboda Tomáš » ned 29. kvě 2022 20:04:08

27.05. 2022

Účast Devon: Tomáš
Účast ostatní: domácí a další (bylo jich hodně, nechci na někoho zapomenout)

V 19:00 přijíždím na základnu Pustého Žlebu. Je po lehkém deštíku. Na boudě to už žije. Na občerstvení je gulášek s chlebem. Na pití pivo a kofola a ostřejší kalibry.
Probíráme možné i nemožné. Večer Honza Sirotek promítá historii Pustého Žlebu od zakladatelů až po současnost, dosažené úspěchy skupiny a jejich členů. Dále zase volná zábava. Já se v 12:30 loučím a vyrážím se vyspat domů do Blanska.

Moc hezká akce.

Tom

28.05. 2022

Účast Devon: Thomas, Tomáš, Fos, Petr
Účast ostatní: domácí a další (bylo jich hodně, nechci na někoho zapomenout)

Já dorážím v 16:30 a na boudě opět akce v plném proudu. Dnes jsou pro změnu na občerstvení výborné steaky s chlebem, zase pivko, kofola a silnější kalibry. Během chvíle doráží Thomas, který byl na exkurzi v Nové Amatérské jeskyně, byli až na Bílé vodě. Po další chvíli doráží Fos s Petrem. Probíráme další plány co budeme dělat, plánujeme opět potápění v Nové Amatérské jeskyni na Vývěru Punkvy. Ladíme poznatky z minulého potápění a plán na další akci a nápady co chceme v rámci tréningového potápění vyzkoušet. Já se v 18:00 vzdaluji do Sloupu na sraz se spolužáky ze základní školy. Bohužel se mi sešlo více akcí do jednoho termínu, ale mám v plánu se ještě dnes vrátit. Na sraz mi ale volá Víťa, že se Lada nějak přiotrávila asi zkaženou zmrzlinou, takže musím jet hned domů a na boudu se už bohužel nemohu vrátit. Ještě volám Fosovi situaci a omlouvám se, že už nedorazím, což mě dost štve, ale nemám na výběr.

Fotky žádné nepořizuji, jak je mým zvykem, přeci jen byla to oslava, tak nebudu pořizovat kompromitující materiál :)

Super akce :)

Prosím ještě od doplnění akce ostatními, kteří na akci strávili více času než já.

Díky všem za účast.

Tak zase příště dole v dole.

Tom
Svoboda Tomáš
 
Příspěvky: 633
Registrován: čtv 18. úno 2010 19:12:49

Zpět na Proběhlé akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron