15.01.2022 - NAM - šachta Broušek

Zápisy a diskuze k proběhlým akcím

Moderátoři: Sfigi, Fos, Thomas, Mezon

15.01.2022 - NAM - šachta Broušek

Příspěvekod Svoboda Tomáš » ned 16. led 2022 0:05:06

Účast Devon: Tomáš Svoboda, Tomáš Čermák

Po akci v jeskyni Za Evropou a Indií, ještě vyrážíme v 14:00 na obhlídku Amatérské jeskyně - šachta Broušek. Slézáme dolů a postupujeme po proudu vody až k sifonu, pak zalézáme do Šošůvecké odbočky. Tam se jdeme podívat na další sifony a na závěr se jdeme ještě podívat k osmému sifonu. Zde už ale končíme a vyrážíme zpět. Ven vylézáme v 17:00. Akce typu exkurze, ale taky pěkné se zase po letech podívat jak to tam aktuálně vypadá.

Na závěr vyrážíme k Němcům se občerstvit a jako návštěva se zúčastňujeme výroční schůze Pustého žlebu stejně jako Anděl. Zde se potkáváme s dalšími členy Pustého žlebu: Honza Sirotek, Zdeněk Motyčka, Bim, Janek, Marika, Brtníci, Kajman, Selim, online polští členové Adam Pyka a další.

Ps: Honza mi nastiňuje představu u bádání v Zouharově závrtu. Kluci si na schůzi odhlasovali, že tam budou dělat. Čekají ještě na naše vyjádření zda a jakým způsobem by jsme se na tom chtěli podílet. Za sebe osobně jsem nabídl formu podpory mojí domácí dílny.

Ps: Dnešní den se za nás zúčastnil Víti bratranec Tomáš Čermák, který se značně nadchnul pro jeskyně, že by možná nová posila, nový vítr do plachet Devonu?!

Tak zase dole v dole.

Tom
Naposledy upravil Svoboda Tomáš dne stř 19. led 2022 15:56:36, celkově upraveno 1
Svoboda Tomáš
 
Příspěvky: 633
Registrován: čtv 18. úno 2010 19:12:49

Re: 15.01.2022 - NAM - šachta Broušek

Příspěvekod Fos » pon 17. led 2022 22:21:00

Ps: Honza mi nastiňuje představu u bádání na Závrtu u Hrušky. Kluci si na schůzi odhlasovali, že tam budou dělat. Čekají ještě na naše vyjádření zda a jakým způsobem by jsme se na tom chtěli podílet. Za sebe osobně jsem nabídl formu podpory mojí domácí dílny.
To fakt chcou bádat U Hrušky ?
Fos
 
Příspěvky: 786
Registrován: sob 05. zář 2009 17:15:06

Re: 15.01.2022 - NAM - šachta Broušek

Příspěvekod Svoboda Tomáš » stř 19. led 2022 15:55:52

To jsem napsal blbě, jedná se o Zouharův závrt. V původním textu to změním, ať to nemate další čtenáře. Díky za upozornění. Tom
Svoboda Tomáš
 
Příspěvky: 633
Registrován: čtv 18. úno 2010 19:12:49


Zpět na Proběhlé akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron