30.04.2016 Šachta za Evropou a Indií

Zápisy a diskuze k proběhlým akcím

Moderátoři: Sfigi, Fos, Thomas, Mezon

30.04.2016 Šachta za Evropou a Indií

Příspěvekod Svoboda Tomáš » pon 02. kvě 2016 6:18:46

Účast Pustý žleb: Bim, Brtník, Janek, Kajman
Účast Devon: Tomáš

V 9:00 se scházíme ve Sloupě před kostelem. Kluci se chtějí po ránu občerstvit v místní knajpě, ale jejich hospůdka je zrušená a další jsou zatím zavřené. Takže to končí lahváčem z obchodu a posezením stylem homeless před kostelem, kde si nás bezdáčky fotí jedna turistka :). Pak už vyrážíme k jeskyni. Auta už jsou zaparkovaná na parkovišti u Sloupsko-šušůvských jeskyní. Pak už rovnou do pracovní činnosti. Kluci slézají na dno šachty a těží do kýblů. Kamení a hlína se ukládá za pažení ve spodní části šachtice, dřevo z původní šachty se těží na povrch. Během těžby se podařilo pomocí palice, která uskočila z kamene Bimovi vytvořit na jeho noze druhé koleno - no bylo vidět, že ho to opravdu dost bolí, ale je to jen obražené. Po vykopání metru do hloubky musíme akci ukončit, protože zde nemáme hlavního stavby vedoucího na stavbu pažení ( Kuby ), takže než zbytečně riskovat a podkopávat se, tak akci ukončujeme v cca. 13:00.

Pak se ještě přemísťujeme k boudě k Amatérské jeskyni - šachta Broušek, kde kluci instalují novou schránku na zápisy vstupů ( tu předešlou jim nějaký dobrák zničil ).

V cca. 13:30 se přemísťujeme do hospůdky U Němců, kde se občerstvujeme - v tuto brzkou odpolední hodinu jsme tu jediní zákazníci. Pak už se loučíme a rozjíždíme se k domovům

Tak zase někdy příště dole v dole

Tom
Svoboda Tomáš
 
Příspěvky: 471
Registrován: čtv 18. úno 2010 19:12:49

Zpět na Proběhlé akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron