25.07.2015 Okrouhlík - Jezírková chodba

Zápisy a diskuze k proběhlým akcím

Moderátoři: Sfigi, Fos, Thomas, Mezon

25.07.2015 Okrouhlík - Jezírková chodba

Příspěvekod Svoboda Tomáš » ned 26. črc 2015 21:12:56

Účast: Mojmír, Petr, JAZZ, Tomáš

V 10:00 se schází naše dnešní partička U Kance. Tentokráte beru rovnou pumpičku na vozíček, takže nás už nic nezaskočí :) Jarda má pro nás připraveno pohoštění v autě - má dnes druhé 22 narozeniny :) Připravil si pro nás pěkně vychlazené Plzně a Budvárek a k zakousnutí klobásku. Tato konzumace se nám krapet protáhla a k jeskyni dorážíme až v 11:30. Pak už rychlá převlíkačka hlavně nabalit proviant sebou do jeskyně a jdeme na to. Přemisťujeme se do Jezírkové chodby. Nejdříve provádíme výměnu kladky za repasovanou, kterou jsem ještě před akcí ráno repasoval ze zablácené hroudy, kterou jsme před časem při úklidu vytáhli ze sifonu S2 :). Nová kladka šlape jak hodinky. Pak už vyrážíme razit průkop na čelbu. Dnes jsme jen 4, takže těžbu realizujeme na etapy ( prvně natěžit k lanovce a pak spustit na skládku ). Jedeme jak lokomotivy a za akci se nám daří postoupit o slušný 3/4m kupředu, kýble opět není čas počítat, ale to není absolutně podstatné - podstatná je jiná věc, konečně po dlouhé době snažení jsme na dosah volné části, prostoře do které jsme nakukovali na čelbě. Při příští akci je velmi pravděpodobné, že se konečně prokopeme někam kupředu - snad ze zase kousek proplazíme, popolezeme, proběhneme, snad i ztratíme ve spleti rozsáhlých chodeb pokračování Okrouhlíku :)

Tak příště je se na co rozhodně těšit :)

V 17:00 vylézáme na povrch, pak přesun k autům, převlékáme se. Potkáváme se ještě s Kocourem, který jde plnit nějaký bojový úkol :) Nakonec už tedy jen ve trojici jdeme na kofolu na Suchdolskou pouť a pak už definitivní konec dnešní akce a rozjíždíme se k domovům.

Tom
Svoboda Tomáš
 
Příspěvky: 625
Registrován: čtv 18. úno 2010 19:12:49

Re: 25.07.2015 Okrouhlík - Jezírková chodba

Příspěvekod Petr » pon 27. črc 2015 7:10:17

Těžko říct, jak moc to pustí, ale příště je jisté, že se minimálně o několik metrů nakoukne dál. Po dlouhé době nejnadějnější stav na lokalitě.
Petr
Administrátor
 
Příspěvky: 714
Registrován: sob 05. zář 2009 17:11:30

Re: 25.07.2015 Okrouhlík - Jezírková chodba

Příspěvekod jazz » pon 27. črc 2015 9:45:24

Ju ju, pěkná narozeninová akcička!! Diký gratulantům.
Jako majitel nejnabitějších baterií a čelovky nejsilnějšího dosvitu potvrzuji mírný optimismus, že se po několika metrech po čtyřech asi konenčně trochu narovnáme byť na proběhnutí to rozhodně nevidím, ale kdo ví co nás překvapí ;)

Díky dovolenkám jsem do začátku září mimo dění tak přeji hodně úspěchu a hlavně volných metrů.

Čiňte se lenoši! 8-)
JAZZ

P.S. byť jsem vylezl první, dítě jsem z tábora na nádru vyzvedl o hodinu později tak jsem si to pěkně slízl - bylo tam předposlední! :roll:
jazz
 
Příspěvky: 309
Registrován: čtv 04. úno 2010 14:08:09

Re: 25.07.2015 Okrouhlík - Jezírková chodba

Příspěvekod Sfigi » pon 27. črc 2015 20:37:15

Jo jo, vypadá to dobře :) . Snad se konečně dozvíme, odkud tehdy tekla ta voda, a prodloužíme Okrouhlík kýženým směrem ;) .
Sfigi
 
Příspěvky: 929
Registrován: stř 30. čer 2010 17:59:25


Zpět na Proběhlé akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron