08.05.2015 Amatérská jeskyně

Zápisy a diskuze k proběhlým akcím

Moderátoři: Sfigi, Fos, Thomas, Mezon

08.05.2015 Amatérská jeskyně

Příspěvekod Svoboda Tomáš » pát 08. kvě 2015 20:05:52

Účast: Tomáš, Luboš, Jirka, Pavel, Lukáš

V 09:00 se schází naše dnešní sestava u hotelu Broušek ve Sloupě. Zde necháváme přebytečné auto a vyrážíme k jeskyni. Zde se důkladně připravujeme, všichni dnes máme neopreny, aby v případě úspěchu projíti Nultého sifonu jsme nastartovali čerpání vody ve Spojovací chodbě. Před jeskyní ještě pořizuji skupinové foto a jdeme na to. A záhy zjišťuji, že jsme v p.d.l. jak Baťa s dřeváky. Klíče od Amatérky nepasují do nového zámku. Tak zjišťuji, kde je problém, půlce lidí se nejsem schopen dovolat, protože to neberou a těm co sem se dovolal, tak mi nijak bohužel nepomůžou. Takže docela n.s.a.í akci musíme zrušit. Bohužel nemáme klíče ani vybavení, aby jsme mohli jít do jiné jeskyně udělat něco smysluplného. Takže v zoufalství vyrážíme aspoň do Punkevních jeskyní, alespoň na přístupnou trasu, aby jsme těch 40km které jsme všichni absolvovali na dnešní akci nejeli úplně zbytečně. Bohužel nejbližší vstup je až za 1,5hod, takže ještě si dáváme výlet na zabití času na Blansek. Pak už jdeme po stavbě do jeskyně. Musím říct, že kvalita výkladu brigádníků průvodců poněkud upadá, stálí zaměstnanci si však udržují výklad v dobré kondici. Mlaďoši ještě nemají moc podchycený počet míst v lodičkách, takže Lukáš odjíždí jako poslední pasažér na poslední lodičce Jirkovi na klíně a na mě už nezbylo místo, byť mě kluci povzbuzují ať si sednu Lubošovi na klín. Po zdravé úvaze nad mými 105kg živé váhy nechci ohrozit Luboše zasednutím, a dalších 30 pasažérů nečekaným ponorem v jeskyni na Punkvě. Takže si 20 min počkám na další skupinu. Kdybych si vzal neopren co sem měl v autě mohl sem to doplavat. Pak se ještě přesouváme do Sloupu, kde Jirka s Pavlem a Lukášem jdou ještě na prohlídku Sloupsko-Šošůvskýh jeskyní. Já a Luboš se tohoto již nezúčastňujeme. Já mizím do Brna za holkami do porodnice coš je daleko příjemněji strávený čas než boj s novými zámky u jeskyň.

Akce bohužel dopadla totálním fiaskem, byť z naší strany jsme udělali vše co jsme měli. Docela mě to mrzí, pač by teď mohli být příznivé stavy a my to tímto možná prodrbem.

Tom
Přílohy
Náš dnešní team.jpg
Náš dnešní team.jpg (220.53 KiB) Zobrazeno 1668 krát
Dneska nás sifon docela pustil.jpg
Dneska nás sifon docela pustil.jpg (96.73 KiB) Zobrazeno 1668 krát
Krtek se žabákem na stráži našeho sluníčka.jpg
Krtek se žabákem na stráži našeho sluníčka.jpg (85.56 KiB) Zobrazeno 1668 krát
Svoboda Tomáš
 
Příspěvky: 618
Registrován: čtv 18. úno 2010 19:12:49

Zpět na Proběhlé akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron