11.12.2022_Amatérská jeskyně_Vývěr Punkvy

Informace a diskuze k přístí akci

Moderátoři: Sfigi, Fos, Thomas, Mezon

11.12.2022_Amatérská jeskyně_Vývěr Punkvy

Příspěvekod Svoboda Tomáš » pát 02. pro 2022 20:59:09

Ahoj,

v neděli 11.12. 2022 půjdeme s Petrem opět potápět v Amatérské jeskyni Vývěr Punkvy. Cílem tohoto potápění je natáhnout vodící šňůru až do dómu babických kovozemědělců a provést revizi po 20 letech co se zde už nikdo nepotápěl. Po minulé akci máme šňůru nataženou v délce 170m. Sekundárním cílem při tomto potápění bude pořídit fotky a video z částí, kde již máme natažené vodící šňůry.

Budeme potřebovat pomoct s transportem potápěčské výstroje. Sraz bude v 9:00 u hotelu Broušek ve Sloupu. Pak klasická redukce do co nejméně aut a přesun k Amatérce. Já mám platné povolení k vjezdu, takže určitě pojedu svým autem a zajistím i pro další auta.

Ps: Beru motorovou pilu (po předchozích trablech s průjezdem Žlebem kvůli spadlým stromům už beru automaticky)

Kdo se má zájem zúčastnit dejte mi prosím vědět co nejdřív, ať víme počty.

Nahlášení účastníci zájezdu:

- Tomáš Svoboda
- Petr Barák
- Tomáš Jakubec (Thomas)
- Pavel Rozehnal
- Ondra Pavlík (Alkyon)
- Matěj (Devon)
- Lucka (Devon)
- Filip (Devon)

Tom
Svoboda Tomáš
 
Příspěvky: 633
Registrován: čtv 18. úno 2010 19:12:49

Re: 11.12.2022_Amatérská jeskyně_Vývěr Punkvy

Příspěvekod Svoboda Tomáš » sob 10. pro 2022 9:41:12

Ahoj,

akce se mění pouze na exkurzi.

Onemocněl jsem a mám totálně ucpané dutiny a s tím se prostě potápět nedá. Potápěčskou akci přesuneme na jiný termín. Děkuji všem co se na akci nahlásili a jako náhradní program pro ty co se na akci těšili a chtějí i tak jít bude alespoň exkurze.

Tom
Svoboda Tomáš
 
Příspěvky: 633
Registrován: čtv 18. úno 2010 19:12:49


Zpět na Příští akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků

cron